כך יהפוך ילד עם התקפי זעם בלתי נשלטים ובעיות התנהגות חמורות לילד תוסס, שמח ובעל משמעת עצמית.

אבל לפני שנסביר על המסלול הבטוח לילד שמח עם משמעת עצמית וללא כל התקפי זעם אני רוצה לצטט לכם מה שאמרה לי אחת האימהות לפני שהכירה אותי.

"כשהבן שלי מקבל התקף זעם הוא יכול לשבור את כל הבית הוא זורק חפצים מעיף כל מי שרק מתקרב. וקרה אפילו פעם אחת שהשכנים הזמינו לנו משטרה. ניסיתי הכל פסיכולוגים הדרכות הורים למיניהם , טיפולים רגשיים – זהו שבעתי – כנראה שמשהו דפוק בבן שלי אני בטוחה שיש לו איזושהי הפרעה פסיכיאטרית".

לא אמא אחת ולא שתים פנו אלי חסרות אונים מול התקפי הזעם של הילד שלהם. נפגשתי עם המון הורים שהתפרצויות הזעם של הילד/ ילדה שלהם – פשוט הרסו כל חלקה טובה.

האם באמת הילד/ הילדה שלי חסרי תקנה? האם יש להם איזושהי הפרעה במוח שגורמת להתקפי זעם בלתי נשלטים?

יש פיתרון

והוא כאן בהישג ידך.

אני הולכת להוביל אתכם צעד אחרי צעד לעבר המסלול הבטוח לילד תוסס שמח, מלא חיים ועם משמעת עצמית. אני הולכת לתת לכם הדרכה פשוטה מאוד אבל יעילה וממוקדת.

לא תשמעו ממני הרצאות ארוכות על תאוריות פסיכולוגיות מסובכות. וגם לא הסברים על גבי הסברים על איך להבין את הילד שלך ולהכיל אותו. אני הולכת עם אמת פשוטה שתוביל אתכם להצלחה. כן. אחרי שתלכו אחרי צעד אחרי צעד אתם תקבלו ילד שיודע לשלוט בעצמו. ילד שלא מתפרץ ומעיף דברים בלי שליטה כל פעם שלא עושים מה שהוא רוצה.

תוכלו להצטרף להרבה הורים שכבר יישמו את מה שאני אומרת וקיבלו את הילד שלהם במתנה.

והאמת שכבר לא חייבים להגיע אלי לפגישה. את הדרך הפשוטה והיעילה הזו אני מביאה לכם בסדרה של 26 סרטונים קצרים ממוקדים ופשוטים. כן. בסדרת סרטונים פשוטה ויעילה תקבלו כמעט כל מה שצריך כדי לקבל ילד עם משמעת עצמית ולשים סוף להתקפי הזעם שלו. אני נותנת את כל הידע והנסיון שאתם צריכים על מנת להצליח כאן בסרטונים האלו. תוכלו ליישם את מה שאני אומרת כבר עכשיו וכמה שיותר מהר. ואם יש צורך ליותר מזה כמובן שאני כאן.

וכל זה במחיר השקה של 147 ש"ח בלבד

אלישבע קחי אותי לסרטונים

הנה משהו שכתבו לי הורים כשכבר כשהיינו בחצי הדרך.

המלצה


כן. אני מאמינה בכם ההורים. לכם ההורים יש את הכוח להוביל את הילד שלכם למשמעת עצמית. אחרי שתיישמו את מה שאני אומרת בסרטונים אני בטוחה שתובילו את הילד שלכם להמשיך להיות תוסס, שמח אבל עם משמעת עצמית ובלי התקפי זעם שיוצאים מכלל שליטה.

אלישבע קחי אותי לסרטונים

ולמי שעדיין לא מכיר אותי

אלישבע לוי

אלישבע לוי


אני אלישבע לוי אם ל5 ילדים. מובילה הורים לגדל ילדים תוססים שמחים ועם משמעת עצמית. עברתי קצת בחיים עד שהגעתי לתחום הטיפול. עשיתי תואר ראשון בחינוך לגיל הרך ואף עבדתי בחינוך. למדתי ריתמוסיקה ועד היום עובדת עם ילדים בגיל מעון בתנועה תחושה וצלילים. לתחום הטיפולי הגעתי מתוך התמודדות בחיים שגרמה לי ולבעלי מתן ללכת בעצמנו לטיפול. אני ומתן מטפלים כבר יותר מעשור בשיטה שעזרה לנו בחיים. זה גם מה שהוביל אותי להדריך הורים וגם לטפל בהורים. על השיטה הזו אנחנו מסבירים בסרטון הזה.

אז כפי שראיתם בסרטון יש פיתרון גם למקרים שבהם קשה לנו רגשית ליישם. אבל קודם כל חשוב לפעול בצורה נכונה. בשביל זה כדאי לרכוש את הסרטונים כבר עכשיו, ואם יהיה צורך תוכלו גם לקבוע איתי פגישה פרונטלית או בזום.

"אבל אלישבע, המקרה שלי קשה במיוחד. זה מקרה שאולי מחייב תרופות או אשפוז פסיכיאטרי. קשה לי להאמין שההדרכה שלך תעזור במקרה כמו שלי, לילד שלי יש באמת בעיה רצינית".

אני רוצה לרשום לכם כמה דברים שהורים כתבו לי לפני שהם פגשו אותי.

"לילד שלי התקפי זעם בלתי נשלטים כל פעם שאני מנסה אפילו לעשות משהו שלא מוצא חן בעיניו הוא פשוט נכנס להתקף ושובר והורס את כל הבית. אני לא יודעת מה יש לו, הפסיכיאטר המליץ לנו לאשפז אותו ומהר לפני שיהיה מאוחר".

"מה לא ניסינו עם הילד שלנו ניסינו חיזוקים חיוביים. ניסינו עונשים. שום דבר לא עוזר הילד חוטף התקפי זעם בלתי נשלטים פורץ בבכי עד עמקי נשמתו אני מפחדת שיתעלף מרוב בכי. לא יכולה להכיל את זה."

"הילדה שלי נשכה אותי כבר כמה פעמים מרוב כעס. היא מקללת בלי סוף מאחלת לי למות ועוד מילים שאני לא יכולה לכתוב לך. אני עם כמה וכמה סימנים כחולים מחפצים שהילדה שלי השליכה עלי. לא יודעת כבר מה לעשות"

כן. כן. גם במקרים קשים מאוד יש פיתרון והוא בהישג ידכם. גם מקרים של ODD מאובחן נפתרו כלא היו. מוזמנים לרכוש עכשיו את הסרטונים ואם תצטרכו עזרה נוספת אני כאן.

אלישבע קחי אותי לסרטונים

לרגל המלחמה שכולנו נמצאים בה החלטתי שכל מי שמושפעת מהמלחמה בכל דרך שהיא (בעל במילואים/ אזעקות וכו') זכאי לרכוש את המדריך ב97 ₪ בלבד. בגלל עלויות הפרסום הגבוהות מחיר של 97 הוא מחיר הפסד בשבילי ולכן אם מצבכם הפיננסי מאפשר לכם לרכוש את המדריך במחיר המלא אשמח שתעשו זאת כדי לאפשר לי להמשיך ולפרסם את המדריך לטובת כולנו.

לרכישה במחיר מוזל

הנה פירוט קצר של מה שתראו בסרטונים

פרק ראשון: מה עושים כאשר הילד מתפרץ בפרק הזה אסביר לכם מה עושים כשהילד מתפרץ וכמובן גם מה לא לעשות

הפרק הזה כולל 5 סרטונים שמסבירים לכם הכל על מה לעשות כשהילד נכנס להתקף בלתי נשלט מכל סוג שהוא בין אם זה התקף זעם או התקף בכי.

פרק שני: פרק שני: מה צריך כדי להגיב נכון לילד שלי

הפרק הזה מכיל 2 סרטונים. כאן אני מפרטת איך להגיב תגובה נכונה לילד/ ילדה שלי.

פרק שלישי: כך תציבו גבול אפקטיבי לילד שלכם

הפרק הזה כולל 4 סרטונים. בסרטונים אני מסבירה הכל על הדרך הנכונה להציב גבולות – הצבת גבולות שתהיה גם אפקטיבית.

פרק רביעי: לכל התנהגות יש תוצאה

בפרק הזה ארבעה סרטונים שבהם אני מפרטת 4 דברים שאתם חייבים לקבוע כתוצאה ישירה של התנהגות לא רצויה של הילד שלנו.

פרק חמישי: איך לאכוף את הגבול בצורה נכונה.

בפרק הזה 2 סרטונים שבהם אני מסבירה ומדגימה איך לאכוף את הגבול שהצבנו גם אם זה קשה לנו וגם אם הילד מתנגד.

פרק 6: ניהול שיחה עם הילד:

אני מסבירה ב5 סרטונים איך לנהל שיחה אפקטיבית עם הילד שלנו ובסרטון השישי מה לעשות כשהילד מנדנד.

פרק 7: איך לבנות קשר חיובי עם הילד שלנו

גם אחרי שהתקפי הזעם חלפו. גם אחרי שאנחנו מצליחים להציב גבול לילד שלנו והוא הופך לבעל משמעת עצמית זה עדיין לא הכל. בסדרה של 3 סרטונים אני מסבירה איך אחרי כל זאת נבנה קשר טוב וחיובי עם הילד שלנו.

אני מעוניינת לקבוע פגישה איתך, איפה את מקבלת ומה הפרטים?

כתבתנו אביעד 8 ירושלים ומספר הטלפון לקביעת פגישה 0523262297.

פגישות ייעוץ להורים אני עושה בדרך כלל רק לאחר שעברתם על כל הסרטונים והתחלתם ליישם, כך אם צריך עוד קצת עזרה אז אני מסייעת בשמחה. אם בכל זאת קשה לכם לעבור על הסרטונים ואתם רוצים לשמוע הכל ממני בפגישה פנים מול פנים אפשר לקבוע פגישה של כשעה וחצי שלאחריה גם תקבלו סיכום מסודר ממני. עלות פגישה כזו 550 ש"ח

אם כבר ראיתם את הסרטונים או שעברתם את הפגישה הראשונה איתי ויש לכם צורך בבחיזוק או בטיפול בשיטה הייחודית שלנו שיעזור לכם ליישם את מה שאני אומרת בסרטונים. ואגב בדרך כלל כבר אחרי טיפול שנים כבר רואים תוצאות.

במקרה כזה פגישה ראשונה תעלה 450 ₪ וכל פגישה אחריה רק 350 ש"ח

יש לי חסימת אתרים באינטרנט האם תוכלו לשלוח לי במייל

בהחלט כן. אם יש לך חסימת אינטרנט מכל סוג שהוא נטפרי או אתרוג וכו' תשלחו לנו מייל חוזר לאחר קבלת הקבלה ונשלח לכם את כל הסרטונים כקובץ מצורף למייל בשמחה

אלישבע קחי אותי לסרטונים

לרגל המלחמה שכולנו נמצאים בה החלטתי שכל מי שמושפעת מהמלחמה בכל דרך שהיא (בעל במילואים/ אזעקות וכו') זכאי לרכוש את המדריך ב97 ₪ בלבד. בגלל עלויות הפרסום הגבוהות מחיר של 97 הוא מחיר הפסד בשבילי ולכן אם מצבכם הפיננסי מאפשר לכם לרכוש את המדריך במחיר המלא אשמח שתעשו זאת כדי לאפשר לי להמשיך ולפרסם את המדריך לטובת כולנו.

לרכישה במחיר מוזל

הצהרת נגישות