האם  באמת אפשר לפתור כל בעיית התנהגות?

האם יש לילד/ לילדה שלי הפרעת התנהגות והם חסרי תקנה.

או שאולי יש דרך אחרת לשחרר את עצמנו ואת הילד שלנו מהכותרת הלא מחמיאה של בעיות התנהגות .

אבל לפני שתמשיכו לקרוא אני רוצה לומר לכם מה אני לא הולכת להציע לכם.

אני הולכת פשוט להחזיר את הכוח לידיים שלכם. כן. לא מסובך בלי אבחונים ובלי חפירות. אני מוליכה אתכם במסלול פשוט ויעיל שיוביל את הילד/ הילדה שלכם צעד אחרי צעד מילד עם בעיות התנהגות לילד עם שליטה עצמית.

אם תלכו אחרי צעד אחרי צעד אני בטוחה שהילד ישתנה בלי שיעבור שום אבחון או טיפול רגשי. בעיות ההתנהגות פשוט יפוגו. והוא יצטרף להרבה ילדים שעזרתי להורים שלהם להעלות אותם על דרך המלך.

ולא – אני לא מתכוונת להעביר אתכם עכשיו סדרה של פגישות מייגעות של הדרכת הורים. בדרך כלל כבר אחרי 2 ,3 מפגשים איתי מקבלים את כל הכלים המעשיים כדי להתחיל כבר עכשיו להחזיר את הילד שלכם לדרך המלך. ואגב להרבה הורים פגישה אחת ויחידה כבר הספיקה וזהו - בעיות ההתנהגות הלכו ופחתו עד שנעלמו לגמרי. אני בן אדם של תכל'ס ולא אוהבת למרוח.

 אבל גם את הפגישות האלו אני רוצה לחסוך מכם. את כל הידע והכלים שאני נותנת בפגישות הראשונות ארזתי לתוך 40 דקות שמחולקות ל22 סרטונים קצרצרים וממצים. ואחרי שתצפו בסרטונים ותתחילו ליישם אני בטוחה שגם תגיעו לתוצאות ותראו ילד שמח תוסס ובלי בעיות התנהגות חריגות.

יכולים עכשיו לקבל גישה מלאה לסדרת ההדרכות שלי במחיר השקה של 147 ₪ בלבד.

אלישבע קחי אותי לסרטונים

אתם בטח חושבים שאני רוצה להגיד שזה קל. קל זה לא אבל בהחלט מהלכים ברורים, ממוקדים ופשוטים שבעבודה ובהתמדה תראו ברכה , תראו שינוי, תרגישו חיבור טוב יותר לילד. תרגישו שהילד שעד עכשיו רק היה תחת הכותרת הלא מחמיאה של בעיות התנהגות יתחיל לפתח שליטה עצמית.

האם את מתכוונת אלישבע שאנחנו ההורים אשמים בבעיות ההתנהגות של הילד/ ילדה שלנו?

התשובה היא לא. כל ילד נולד עם אופי אחר לכל ילד יש את החוזקות שלו וגם את החולשות שלו. נתקלתי בהרבה הורים לכמה ילדים שאצל אף ילד לא היו בעיות התנהגות ורק ילד אחד איתגר מאוד את ההורים שלו עם בעיות התנהגות קשות. כן. לא לכל ילד צריך להתייחס אותו דבר. אנחנו לא מכונות ולכל אחד האופי השונה שלו. זה לא אומר שהילד בעייתי וזה לא אומר שאתם בעיתיים. זה אומר שצריך להתייחס קצת אחרת – קצת שונה. ועם יחס נכון גם ילד שמתעוררות אצלו בעיות התנהגות אפשר לנתב לדרך המלך.  לכם ההורים יש את היכולת לעשות את זה. יש לכם את היכולת לנתב כל ילד וילדה שלכם עם האופי שלו ועם המרץ והאנרגיה שלו לכיוון החיובי. עם יחס נכון כל בעיות ההתנהגות ישתנו לטובה. יש לכם את הכוח הורים יקרים – ואני מאמינה בכוח שלכם.

כן. אתם יכולים לקבל עכשיו גישה לסדרת הסרטונים במחיר השקה של 147 ש"ח בלבד.

אלישבע קחי אותי לסרטונים

אלישבע אבל יש בעיות התנהגות ויש בעיות התנהגות הילד שלי אובחן כ ODD ויש לו בעיות התנהגות קשות. הוא פשוט שובר והורס את כל הבית. האם גם במקרים כאלו קשים את יכולה לעזור או שרק במקרים קלים יותר.

התשובה היא כן אני פרטתי הכל בדף הזה ששם תוכלו גם למצוא המלצות של הורים שלילדים שלהם היו בעיות התנהגות מאוד קשות שעלו בסופו של דבר על דרך המלך בעקבות ההדרכות שלי.

אם לא יצא לך עדיין להכיר אותי:

אלישבע לוי

אלישבע לוי


אמא ל5 ילדים נשואה למתן מטפלת בשיטה ייחודית ומדריכה הורים. יכולים לקרוא עלי עוד בדף הזה.

אלישבע קחי אותי לסרטונים

ומה אם אני יודעת בדיוק מה צריך לעשות, אבל לא מצליחה.

מה אם צפיתי בכל הסרטונים ואני פשוט לא מסוגלת ליישם?

מה אם אני מרגישה שהילד/ילדה שלי חזקים ממני. מה אם אני לא מצליחה נפשית להתמודד מול הילד הקטן שלי?

 כן. נפגשתי גם בהרבה הורים כאלו שאחרי כל ההסברים של מה צריך לעשות – עדיין נותרנו במבוי סתום – לפעמים יש דברים שקל לדבר אבל קשה מאוד לבצע. בדיוק בשביל זה אני משתמשת בשיטה ייחודית שפיתחנו אני ובעלי מתן על בסיס שיטת TAT. באמצעות השיטה הזו עזרנו להרבה מאוד אנשים במגוון רחב של התמודדויות מחרדות קשות ולחצים נפשיים ועד לעמידה איתנה מול הילד – שגם בשביל זה צריך הרבה כוחות נפשיים. בדרך כלל כבר אחרי פגישה אחת רואים שיפור ניכר ביכולת העמידה שלנו והחוזק הפנימי מול הילד ולמעשה היכולת שלנו להוביל את הילד בדרך הישרה במקום להיסחף אחריו ואחרי בעיות ההתנהגות שלו. והאמת שגם אנחנו עשינו טיפולים לעצמנו כדי שנהיה הורים טובים יותר לילדים שלנו.

הנה סרטון קצר שבו אני ומתן מסבירים קצת על השיטה

חושבים שאתם זקוקים ליותר מהסרטונים עצמם. תוכלו גם לרכוש את הסרטונים ולצפות בהם וגם לקבוע פגישה איתי. זו יכולה להיות פגישת טיפול או פגישת שתעשה סדר ותסגור את כל הפינות שעוד נותרו לאחר שצפיתם בסרטונים– כי הרי לכל אחד יש את ההתמודדויות הייחודיות שלו.

הפגישה איתי בזום או אצלי בירושלים

h2>יש לי חסימת אתרים באינטרנט האם תוכלו לשלוח לי במייל

בהחלט כן. אם יש לך חסימת אינטרנט מכל סוג שהוא נטפרי או אתרוג וכו' תשלחו לנו מייל חוזר לאחר קבלת הקבלה ונשלח לכם את כל הסרטונים כקובץ מצורף למייל בשמחה

אלישבע קחי אותי לסרטונים

לרגל המלחמה שכולנו נמצאים בה החלטתי שכל מי שמושפעת מהמלחמה בכל דרך שהיא (בעל במילואים/ אזעקות וכו') זכאי לרכוש את המדריך ב97 ₪ בלבד. בגלל עלויות הפרסום הגבוהות מחיר של 97 הוא מחיר הפסד בשבילי ולכן אם מצבכם הפיננסי מאפשר לכם לרכוש את המדריך במחיר המלא אשמח שתעשו זאת כדי לאפשר לי להמשיך ולפרסם את המדריך לטובת כולנו.

לרכישה במחיר מוזל

הצהרת נגישות