כך יהפוך ילד עם בעיות התנהגות קשות, odd מאובחן, והתפרצויות זעם בלתי נשלטות

לילד בעל משמעת עצמית, שמח ומלא אנרגיה.

אבל לפני שנסביר איך עושים את הפלא הזה, אני רוצה להתחיל בציטוט של אמא אחת שפנתה אלי בעקבות הפרעת התנהגות קשה של הבן שלה, שגם הוא קיבל את הכותרת הלא מחמיאה של odd.

"ניסיתי את כל מה שהמומחים אמרו לי. כל פעם שהוא התפרץ נתתי לו חיבוק עוטף, חיבוק חזק, ואמרתי לו שאני אוהבת אותו. הסברתי לו למה זה רק פוגע בו. הלכנו איתו לאבחונים טיפולים רגשיים וגם עברנו הדרכות הורים ומה לא. אז מה אתה הולך להגיד לי? בתכל'ס רק תרופות עוזרות. וזהו".

כן. נפגשתי עם המון הורים מיואשים שבכאב רב נאלצו לתת לילד/ ילדה שלהם תרופות פסיכיאטריות חזקות רק כדי שלא יהרוס את הבית עם התפרצות זעם חסרת רסן. כשהגיעו אלינו היו משוכנעים שמשהו בילד לא נורמלי. כלפי חוץ זה באמת נראה שיש לילד איזושהי הפרעה או כפי שזה נקרא הפרעת התנגדות מתריסה odd.

נפגשתי עם הורים שבעקבות בעיות ההתנהגות הקשות של הילד שלהם והתפרצויות זעם חוזרות ונשנות נאלצו אפילו לאשפז אותו.

אבל אני שמחה לבשר לכם שיש אפשרות אחרת. יש דרך אחרת להפסיק את ההתפרצויות של הילד שלך. יש דרך אחרת שבה ילד מאובחן odd יהפוך לילד פעיל אנרגטי ובעל משמעת עצמית.

אלישבע, קחי אותי לסרטונים

הנה כמה משפטים שלקוחות שלי היו אומרים לפני שהכרנו

יש פיתרון

והוא נמצא כאן בהישג ידך בסדרת סרטונים שבה אני נותנת את כל הנסיון והידע שלי. נסיון שאיתו עזרתי להרבה אנשים לשחרר את הילד שלהם מהתוית של ODD והפרעות התנגדות למיניהם. אתם כבר לא צריכים לבוא אלי להדרכה – את כל הידע והנסיון אני נותנת כאן בסרטונים שתוכלו לרכוש מייד עכשיו.

וזה מה שאומרים עלי הורים שעברו אצלי את ההדרכה.

הנה מה שכתבה לי אחת האמהות אחרי כ 3 מפגשים שעשינו:


אלישבע יקרה

יצא  לנו בשבת לשבת קצת עם המשפחה המורחבת ולשוחח  ולספר

סיפרנו  כל מה שעברנו עם יאיר ואיך  היינו שניה לפני מתן תרופה פסיכיאטרית

ואיך הקב"ה שלח אותך לחיינו וברוך ה' הציל אותנו ואת  הילד היקר והטוב שלנו ...

יש לי   הכרת הטוב עצומה כלפיייך למרות שאנחנו בעיצומו של תהליך ונמשיך בע"ה להיפגש

אני רוצה להודות לך שהצלת את חיינו, פשוטו כמשמעו!!!

שזכיתם את ובעלך (כי הכל התחיל ממאמר שהוא כתב על תופעות הריספנדל)  להיות השליחים הטובים שהשאירו את הילד שלנו בידינו ובשליטתנו לפני שחס ושלום כמעט ומסרנו אותו לכוחות הרשע.

שלימדת ועדין מלמדת אותנו איך לסמוך על עצמנו , איך לא להרים ידיים ,  איך לא לוותר על היקר לנו מכל כי קשה.

ואיך להתמודד כשקשה כי הקב"ה סמך עלינו  שנתן לנו את הנשמה הזאת

ואם הוא סמך עלינו...למה שאנחנו לא נסמוך על עצמנו?

הייתי חייבת לשתף אותך במה שעל ליבי

למרות שבדר"כ מכתבים כאלה כותבים כשמסיימים  

בזמן שאנחנו עוד לא סיימנו אבל בע"ה  שמחים ומודים על הדרך

 

אלישבע קחי אותי לסרטונים

אם לא יצא לך עדיין להכיר אותי:

אלישבע לוי

אלישבע לוי


 אני אלישבע לוי נשואה למתן ואם ל5 ילדים.

הגעתי לכל העולם הטיפולי בדרך לא הכי שגרתית. אני אמנם אקדמאית, עסקתי בחינוך, ועדיין עובדת כמפעילה בתנועה ומוסיקה בגיל הרך. לעולם הטיפולי הגעתי דרך טיפול רגשי שעברתי בעצמי. בהמשך עברתי גם לטפל באחרים באמצעות שיטה ייחודית שבה טופלתי בעצמי. בהמשך למדתי גם  אבחון בציורים שהעשיר והרחיב את האפשרויות שלי לעזור לאנשים וגם לילדים.

אם מעניין אתכם לשמוע קצת יותר על השיטה שהביאה אותי לעולם הטיפול תוכלו לצפות עכשיו בסרטון שבו אנחנו מסבירים קצת על שיטת הטיפול שלנו שהיא למעשה פיתוח ייחודי שלנו לשיטת טאט.

באמצעות השיטה הזו עזרנו להרבה אנשים להפטר מחרדות ובהמשך גם להורים להתמודד עם הילדים שלהם. פגשנו הרבה מקרים שבהם ההורים ידעו בדיוק מה עליהם לעשות אבל לא הצליחו לבצע. הם הרגישו שהילד חזק מהם. וכאן הגיעה שיטת הטיפול שלנו שבאמצעותה עזרנו להרבה אנשים להיפטר מחרדות קשות וגם – להתמודד עם הילדים שלהם ולהחזיר אותם לדרך המלך. הנה סרטון שבו אנחנו מסבירים קצת על השיטה הזו.

אז איך הגעתי לטיפול והדרכה בילדים עם בעיות התנהגות?

טיפלתי באנשים וטיפלתי גם בילדים ובהמשך הדרך גם אבחנתי ציורים של ילדים שלא יכולתי לטפל בהם והדרכתי את ההורים בהתאם לציור. הגיעו אלי גם ילדים עם בעיות התנהגות קשות. ותמיד אבחנתי לפי הציור ונתתי את הפיתרון המתאים. לא אחת ולא שתים הגיעו אלי לאבחון ילדים שלקחו תרופות פסיכיאטריות קשות. בחלק מהמקרים כבר לא היה מה לעשות כי לא היה בן אדם לפני אלא סוג של רובוט שהכימיקלים של התרופות מנהלות אותו. ואגב ראיתי את זה בצורה ברורה מאוד בציור של הילד שאותו אבחנתי.

הקש ששבר את גב הגמל היתה ילדה , בת של אחד המטופלים של בעלי שהגיע כדי שאאבחן אותה לפי הציור. הילדה אובחנה עם בעיות התנהגות קשות ובעקבות זאת נטלה תרופות פסיכיאטריות אנטי פסיכוטיות כבדות. המקרה היה כבר ללא תקנה. כבר היה מאוחר מידי בכדי לתקן. מתן, בעלי מאוד הושפע מכל זה. המצב הזה של הילדה נגע מאוד לליבו והוא ישב וכתב מאמר על ההשפעה ההרסנית של תרופות אנטי פסיכוטיות על ילדים. הוא כתב את המאמר הזה בדמעות ועם הרבה כאב. מה שהוא אמר לעצמו זה: "אם אני לא יכול לעזור כאן לפחות אמנע את הנזק הזה מאנשים אחרים".
בעקבות המאמר שבעלי כתב הגיע גל של פניות של הורים לילדים עם בעיות התנהגות שגם להם הציעו לקחת תרופות אנטי פסיכוטיות. מתן העביר את הפניות אלי ואני אבחנתי את הילד לפי הציור ונתתי את המענה המתאים להורים. עם הזמן כבר רכשתי נסיון רב עד שכבר לא הייתי צריכה את הציור של הילד ולפי מה שההורים סיפרו לי ידעתי כבר לתת את הפיתרון.

את כל זה אני נותנת עכשיו בסדרת סרטונים מקיפה ותמציתית

וכל זה במחיר השקה של 147 ש"ח בלבד

אלישבע קחי אותי לסרטונים

מה מכילים הסרטונים

מדובר בכ50 דקות שמחולקות ל26 סרטונים קצרצרים אבל מאוד ממצים. הסרטונים יובילו אתכם שלב אחרי שלב עד לתוצאה. ילד/ילדה תוססים שמחים ועם משמעת עצמית. השתדלתי להיות מאוד ממוקדת ולתת לכם את כל מה שאתם צריכים בצורה הכי טובה שאני יכולה. אבל אם בכל זאת יהיו לכם שאלות תוכלו להגיב בתחתית העמוד ואני אשתדל לענות בהקדם.

הנה פירוט קצר של התוכן של 26 הסרטונים

פרק ראשון: מה עושים כאשר הילד מתפרץ בפרק הזה אסביר לכם מה עושים כשהילד מתפרץ וכמובן גם מה לא לעשות

סרטון 1: מה לא לעשות כשהילד מתרפרץ.

סרטון 2: מה לא בסדר בתגובה שלי?

סרטון 3: האם חיבוק יעזור?

סרטון 4: מה הילד באמת צריך כשהוא מתפרץ.

סרטון 5: הדגמה של תגובה נכונה.

פרק שני: פרק שני: מה צריך כדי להגיב נכון לילד שלי

הפרק הזה מכיל 2 סרטונים. בסרטון הראשן אני מפרטת שני דברים שחיוניים כדי להגיב נכון לילד שלי. ובסרטון השני מה יגרום לי לחוש ביטחון מול הילד שלי.

פרק שלישי: כך תציבו גבול אפקטיבי לילד שלכם

הפרק הזה כולל 4 סרטונים שבהם אני מדברת על שלושה דברים שבלעדיהם בגבול שאני מציבה לילד הוא לא גבול אפקטיבי באמת.

פרק רביעי: לכל התנהגות יש תוצאה

בפרק הזה ארבעה סרטונים שבהם אני מפרטת מהם 4 הדברים שקריטי שיהיו כתוצאה מהתנהגות לא רצויה של הילד שלנו.

פרק חמישי: איך לאכוף את הגבול בצורה נכונה.

בפרק הזה 2 סרטונים שבהם אני מסבירה ומדגימה איך לעשות את זה נכון. וגם מה עושים כשהילד מתנגד.

פרק 6: ניהול שיחה עם הילד:

איך לנהל שיחה אפקטיבית עם הילד שלנו וגם מה לעשות כשהילד מנדנד

אני מסבירה הכל בשישה סרטונים ממצים שיביאו אתכם לשיח טוב ומועיל עם הילד שלכם.

פרק 7: איך לבנות קשר חיובי עם הילד שלנו

ב3 סרטונים אני מסבירה גם איך לבנות קשר חיובי עם הילד. אחרי שהצבתם גבולות נכון והילד חזר למסלול והופך להיות בעל משמעת עצמית. אבל זה לא מספיק. אנחנו רוצים לבנות קשר טוב עם הילד שלנו. אני מסבירה ב3 סרטונים ממצים וחשובים איך להגיע לקשר טוב עם הילד שלנו.

אלישבע קחי אותי לסרטונים

אני מעוניינת לקבוע פגישה איתך, איפה את מקבלת ומה הפרטים?

כתבתנו אביעד 8 ירושלים. ואפשר לעשות את הפגישה גם בשיחת וידאו. מספר הטלפון לקביעת פגישה 0523262297.

פגישות ייעוץ להורים אני עושה בדרך כלל רק לאחר שעברתם על כל הסרטונים והתחלתם ליישם, כך אם צריך עוד קצת עזרה אז אני מסייעת בשמחה. אם בכל זאת קשה לכם לעבור על הסרטונים ואתם רוצים לשמוע הכל ממני בפגישה פנים מול פנים אפשר לקבוע איתי פגישה שאחריה תקבלו ממני סיכום מסודר. עלות פגישה כזו היא 500 ₪ בגלל שפגישה כזו בדרך כלל נמשכת יותר זמן מפגישה רגילה וגם מצריכה הרבה יותר עבודה על סיכום מסודר.

אם כבר ראיתם את הסרטונים או שעברתם את הפגישה הראשונה איתי ויש לכם צורך בבחיזוק או בטיפול בשיטה הייחודית שלנו שיעזור לכם ליישם את מה שאני אומרת בסרטונים. ואגב בדרך כלל כבר אחרי טיפול שנים כבר רואים תוצאות.

במקרה כזה פגישה ראשונה תעלה 550 ₪ וכל פגישה אחריה רק 350 ש"ח

יש לי חסימת אתרים באינטרנט האם תוכלו לשלוח לי במייל

בהחלט כן. אם יש לך חסימת אינטרנט מכל סוג שהוא נטפרי או אתרוג וכו' תשלחו לנו מייל חוזר לאחר קבלת הקבלה ונשלח לכם את כל הסרטונים כקובץ מצורף למייל בשמחה

אלישבע קחי אותי לסרטונים

לרגל המלחמה שכולנו נמצאים בה החלטתי שכל מי שמושפעת מהמלחמה בכל דרך שהיא (בעל במילואים/ אזעקות וכו') זכאי לרכוש את המדריך ב97 ₪ בלבד. בגלל עלויות הפרסום הגבוהות מחיר של 97 הוא מחיר הפסד בשבילי ולכן אם מצבכם הפיננסי מאפשר לכם לרכוש את המדריך במחיר המלא אשמח שתעשו זאת כדי לאפשר לי להמשיך ולפרסם את המדריך לטובת כולנו.

לרכישה במחיר מוזל

הצהרת נגישות